Hodnocení hostů

Diskusní téma: Hodnocení hostů

Pochvala

Dobrý den, strávili jsme u Vás tento víkend,příjemný personál, výborné jídlo.Někdy se vrátíme :)

hodnocení

Dobrý den strávila jsem u Vás hezký víkend.Vše bylo ok,akorát při pátečnim příjezdu nám bylo sděleno,že v restauraci je uzavřená společnost,tak se nedá zde navečeřet.To nám tak nevadilo,jako hluk z restaurace do pozdních hodin.Přijeli jsmesi odpočinoout,tak nás to trochu zamrzelo.Druhý den už bylo vše vpořádku.Bývala bych si objednala jiný termín.Jinak vše výborné hlavně večeře.Prettenhoferová

Chválím

Strávila jsem u Vás dvě noci. Vcelku spokojenost, ale největší pochvalu si zasluhuje paní recepční, která sloužila v úterý 14.11. a jejíž jméno jsem nezjistila. S takovou ochotou jsem se již dlouho nesetkala, paní nám nejenže zjistila všechny možné autobusové spoje, ale velmi ochotně nás seznámila i se zajímavostmi z města a okolí.

manželé Kratochvílovi

Souhlasíme s návštěvníky hotelu kteří ve svých příspěvcích příznivě hodnotí úroveň služeb - tu lze při porovnání poskytovanch služeb a hotelových cen hodnotit opravdu kladně.Zároveň ale nelze nezmínit již kritizovanou hlučnost z ulice - kdy jsou hosté až do pozdních nočních hodin skutečně inttenzivně rušeni nejrůznějším hlukem a hlasitým pokřikováním přímo pod okny hotelu.S díky milému a ochotnému personálu hotelu - Kratochvílovi

Příjemné

Byli jsme s manželem u Vás čtyři noci velmi spokojeni s ubytováním,personálem a hlavně kuchařem. Budeme se k Vám rádi vracet.

nic moc

myslel jsem si žeto bude lepší.....

prima víkend

Dobrý den, také přidám svou trošku do mlýna. Víkend v hotelu byl prima, užili jsme si i výlety do okolí, jídlo dobré. Ale opravdu přes stará okna bylo dost slyšet ranní shon na silnici. Díky.

spokojenost

Dobrý den, děkuji za příjemně strávený pobyt .

hodnocení

Příjemný personál, výborné jídlo. Pobyt jsme si užili. Šiklovi

příjemné

Dobrý den, byli jsme v tomto hotelu pouze dvě noci a byli jsme spokojeni jak s personálem, tak s kuchyní. Jen byla smůla že jsme dostali pokoj s okny do ulice a jelikoš to jsou stará okna, byl tam hodně slyšet hluk z ulice. Na závěr tedy díky personálu že se o nás pěkně starali a možná se někdy vrátíme.

Přidat nový příspěvek

Nově nás najdete na:

Hotel Subterra ***
Horní Źďár 1
363 01 Ostrov

Tel.: + 420 353 892 685
Mobil: +420 774 662 609
Web: www.hotelsubterra.cz