O nás

SOUČASNOST FIRMY:
Firmu provozuje hotelový řetězec Westbohemia Hotels, který zahrnuje aktuálně 3 hotely. Hotely našeho řetězce leží v atraktivních místech lokality Západních Čech – v oblasti Západočeského lázeňského trojúhelníka.

Hotely svou nabídkou a dispozicí okolí a regionu nabízí služby pro širší spektrum zákazníků:

- horská turistika, cykloturistika, lyžování – Krušné hory, Slavkovský les
- konferenční, incentivní turistika, teambuildingy, outdoor pobyty
- skupinová turistika – západočeský lázeňský trojúhelník, Krušné hory

 

Další aktivity a služby:

- cateringové služby
- organizace výletů po regionu, průvodcovské služby
- tématické akce
- teambuildingy a outdoorové akce

 

Hotel Heluan ****

Hotel se nachází v samém srdci světoznámého lázeňského města Karlovy Vary, v těsné blízkosti léčivých pramenů (léčivé prameny jsou vzdáleny pouhým 50 m od hotelu). Svým hostům nabízí ojedinělý pohled na Zámecké lázně, Zámeckou, Tržní a Vřídelní kolonádu.

Jen několik kroků Vás dělí od historického jádra s léčivými prameny a lazeňských zařízení. Hotel Heluan je situován do historicky významné budovy karlovarské kolonády, postavené ve stylu secese, jejíž historie se datuje již od roku 1715. V blízkém okolí hotelu najdete mnoho značkových butiků, obchodů s typickými karlovarskými suvenýry jako jsou upomínkové předměty z vřídlovce, karlovarskou kosmetikou, karlovarské oplatky, likér Becherovka a sklo Moser.

Hotel Heluan**** nabízí ubytování v celkem 15 prostorných vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích s překrásnými štukovými stropy. V několika pokojích jsou také kachlová kamna či balkón s výhledem na město. Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou a WC. Dále je vybaven fénem na vlasy, TV s výběrem satelitních programů, telefonem s vlastní volbou, minibarem a trezorem. Všem klientům je k dispozici župan po celou dobu pobytu. Nově nabízíme ZDARMA Wi-Fi připojení ve všech pokojích.

Léčebné a wellness procedury jsou zajištěné v sousedních Zámeckých lázních. Ty představují návrat k osvědčené tradici karlovarské lázeňské léčby v centrálním balneoprovozu, protože je to skutečně jediné místo, kde se klientovi dostane kompletní péče včetně maximálního využití originální karlovarské léčivé vody. Zámecké lázně využívají dvou vlastních pramenů Horního a Dolního Zámeckého pramene. Nejcennější drahokam Zámeckých lázní — bazén s termominerální vodou jediný tohoto druhu v České republice.

 

Hotel Centro ****

Hotel Centro **** Hustopeče je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic. V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, které údajně vybudovali němečtí osadníci, kteří až do minulého století významně ovlivňovali historii města. V areálu hotelu původně stál i rodný dům matky prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka. Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek.

Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány s komfortním vybavením, konferenčními prostory pro 20 – 200 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání a salonky v moderním i historickém stylu. Neváhejte a rezervujte si termín ubytování.

Nabízíme speciality domácí i mezinárodní kuchyně. Centro Club – klubové zařízení s nabídkou sportovních aktivit – 3 kuželkové dráhy, 2 kulečníkové stoly, stolní fotbal, šachový stolek, internet point, vinný sklípek – příjemné posezení pro uzavřené společnosti s nabídkou krajových jídel, degustace vína s výkladem odborného sommeliéra, cimbálové muziky.

Venkovní aktivity – vinařské cyklostezky, tenis, plavecká hala, letní aquapark, turistika, památky UNESCO.

Konferenční prostory hotelu Centro jsou tvořeny 7 sály o kapacitě 6 – 200 osob. Sály je možno využívat samostatně či různě kombinovat. Všechny prostory sály jsou pokryty bezplatnou wifi a vybaveny moderní didaktickou technikou. Některé ze sálů jsou klimatizovány. Konferenční prostory hotelu Centro jsou v moderním či historickém stylu.

centro_nocrestaurace

 

WBH hotely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nově nás najdete na:

Hotel Subterra ***
Horní Źďár 1
363 01 Ostrov

Tel.: + 420 353 892 685
Mobil: +420 774 662 609
Web: www.hotelsubterra.cz